+90 533 792 5521

info@paykasacardal.com

Top

Astropay

Diğer sanal kart ödem yöntemlerinden biri ise astro pay karttır kullanımı oldukça kolay ve ucuzdur.

Astropay Kart

astropayAstropay kart nedir? İnternet üzerinden çok sıklıkla yapılan alışverişlerde kullanılan kredi kartları artık tehlikeli olmaktadır. Uzman ve deneyimli dolandırıcılar tarafından kısa sürede şifresi kırılan kredi kartlarından çok astronomik rakamlarda harcamalar yapılmaktadır. Bu gibi durumların giderek artmasından dolayı birçok kişi, internetten alışveriş yapmayı bırakmıştır. Ayrıca kişisel birçok bilgiye sahip kredi kartları ile yapılan alışverişlerin güvenliliği de sorgulanmaktadır. Kişisel bilgilerin ifşa edilme hadisesi de çokça yaşanmaktadır.  Bu gibi durumlar ile karşılaşmamak için kullanılacak farklı kartların var olduğu bilinmelidir. Bunlardan bir tanesi olan Astropay Kart ön ödemeli bir sisteme sahiptir. Bu sayede içine yüklenen tutarın dışında herhangi bir harcama yapılması mümkün olmamaktadır. Kabarık faturalar ile karşılaşılması artık düşünülemez.

İçinde yer alan tutarın kullanıcı tarafından belirlenmesi de mümkündür. Birçok farklı seçenekte bulunan kartlardan uygun olanı alınmaktadır. Kartın içinde bulunan tutar, tek bir işlem ile kullanılabildiği gibi birçok farklı alışveriş içinde kullanılabilir. Tutarın bitmesi durumunda ise Astropay Kart otomatik olarak kullanımdan çıkmaktadır. Kredi kartlarında olduğu gibi herhangi bir başvuruya ya da bilgilendirmeye gerek olmadan iptal olmaktadır. İstenmesi durumunda ise yeniden kart alımı yapılmalıdır.

İnternet ortamında güvenli alışveriş fırsatı sunan Astro pay Kart ile tek bir şifre yeterli olmaktadır. Yapılacak alışveriş de şifrenin girilmesi halinde birkaç dakika içerisinde işlem yapılmaktadır. Birçok farklı sektörde satış yapan sitelerde kullanımı giderek yaygınlaşan bu kart ile hem hızlı hem de güvenli alışveriş yapılabilir. Hiçbir kişisel bilginin istenmesi durumuyla da karşılaşılmaz. Herhangi bir şekilde borçlanma da mümkün olmamaktadır. İçinde bulunan tutar kadar harcama yapılması birçok açıdan avantaj sayılabilir. Ayrıca istenmesi durumunda kartın içindeki miktar, nakit olarak da çekilebilir. Bunun için yapılan bozdurma işlemi de kısa sürede sonuçlanmaktadır.

Avantajlar!

İnternet ortamında alışverişlerin artmasıyla birlikte dolandırıcılarda artmaya başladı sanal kartlarda tam burada devreye girerek sizi dolandırıcılardan kurtarıyor kimlik bilgilerinizin ve kredi kartı bilgilerinizin çalınmasını tamamen engelliyor üstelik limit yok dilediğiniz miktarda satın alabilirsiniz.

  • Üyelik üyelik ücreti yok.
  • Kişisel bilgiler gerektirmez.
  • Limit sınırı yok.
  • Daha ucuz ve en güvenilir ödeme yöntemi.