+90 533 792 5521

info@paykasacardal.com

Top

Cashixir

İnternet ortamındaki alışverişlerinizi artık daha güvenilir yapabileceksiniz daha ucuz ve güvenilir hızlı ödeme yöntemi.

Cashixir Kart

cashixirCashixir kart nedir nasıl satın alınır? İnternetin olduğu her yerde, güvenli ve hızlı alışveriş yapmanızı sağlayan bir ön ödemeli kart sistemidir. Dünyanın her yerinde uzun süredir kullanılan Cashixir, ülkemizde henüz yeni keşfedilmeye ve kullanılmaya başladı. Kredi kartı dolandırıcılığı da bu sistem sayesinde sona erdi. Güvenli alışveriş ve oyun oynamanın keyfini çıkarmanın şimdi tam zamanı. Limit asmadan, hesabınızdaki paraya göre harcama yaparsınız. Artık sıcak para harcama, mağaza gezme günleri geride kaldı. Şimdi internet üzerinden birkaç dakika içinde sadece size verilen pin kodu ile bütün mağazaları ayağınıza getiriyorsunuz. Üstelik kimlik bilgilerinizi vermenize de gerek yok.

Elektronik ön ödemeli kart ailesine henüz yeni girmiş olmasına rağmen müthiş bir kullanıcı kitlesine ulaştı. En çokta oyun oynamayı sevenlerin, kimliklerini kullanmadan istedikleri sitelerde rahat ve güvenli oymamalarını sağlayan Cashixir vazgeçilmez bir sanal para kartı oldu. Euro bazından hesaplanıp satışa sunuluyor. Satın alma işlemi de, alışverişlerde olduğu gibi, hızlı ve kolaydır. Alışveriş, para transferi, sosyal medya oyunları ve uygulama satın alma işlemlerinde güvenilir bir sistemdir. Modern teknolojinin en güzel yeniliğidir.

1 yıl kullanma süresi olan 16 haneli pin kodu ile beş on dakika gibi kısa bir sürede satın alma işlemini tamamlayabildiğiniz müthiş hızlı ve kolay bir dijital karttır. Güvenlik duvarı çok sağlam olan Cashixir bir yıl içerisinde kullanılmadığı taktirde iptal olur ve paranız yanar. Özel bilgileriniz olmadığı için ikinci şahısların eline geçip, dolandırılma sıkıntısı yaşamazsınız. Ön ödemeli elektronik para kartları arasında en avantajlı ve fırsatları bol olan bir sistemdir. Dünya artık internet ortamında kredi kartı kullanmıyor. Para transfer yada iş için para yatırıp çekme konularında da büyük bir kolaylık sağlıyor. Sizde dijital cashixir kart ailesine katılın, güvenli alışveriş yapmaya başlayın.

Kimler Kullanabilir?

Sanal ortamda alışveriş yapan ve dolandırıcılara karşı kendilerini korumak isteyen herkes kullanabilir alışverişlerinizde, arkadaşlık sitelerinde ve bir çok platformda ödeme yöntemi olarak kullanılmaktadır kısacası sanal ortamda ödemelerini kolayca ve güvenli yapmak isteyen herkes kullanabilir bir çok ülkede sadece sanal ortamda değil büyük alışveriş ve mağazalarda’da aktif bir şekilde kullanılmaktadır.

Hangi Kurdan İşlem Görmekte?

Euro kurundan işlem görmektedir 10€, 15€, 20€, 25€, 30€, 10000€ kadar satın alabilirsiniz ülkenizin para birimi ile karşılığını ödeyerek satın alma işlemi yapılmaktadır döviz kurunun dalgalanmalarına göre fiyatlar değişiklik gösterebilmektedir güncel fiyat listesi için lütfen müşteri temsilcileriyle iletişime geçin ve güncel fiyat listesi talep ediniz.

Nasıl Satın Alınır?

Satın alma işlemi oldukça kolay bir kaç dakikada ve bir kaç adımda kolayca satın alabilirsiniz yapmanız gereken sağ alt köşede canlı destek bölümünden müşteri temsilcileriyle iletişime geçmek temsilciye almak istediğiniz miktarı belirtin anlaşmalı olduğunuz banka bilgilerini talep edin ve ülkenizin para birimiyle ödeme yapın ödeme yapın temsilciyi bilgilendirin artık kodunuz hazır güvenliğiniz açısından üçüncü bir şahısla paylaşmayınız anlaşmalı olan binlerce web site ve platformda alışverişlerinizde kullanabilirsiniz cashixir bozdurma işlemde satın alma işlemi gibi kolay ve hızlıdır temsilciyle iletişime geçin bozdurma yakmak istediğinizi belirtin paranızı almak istediğiniz banka bilgilerinizi iletin ve ardından kodunuzu iletin bu kadar kolay günlerce saatlerce beklemezsiniz bir dakika işlem süresi.