+90 533 792 5521

info@paykasacardal.com

Top

Jeton

Sanal kartlar arasında ileri teknolojiye sahip olan sanal karttır aynı zamanda cüzdan hesabı'da mevcuttur.

Jeton Kart

jetonJeton kart avantajları nelerdir? Teknoloji gün geçtikçe yenilenmekte ve yenilenen teknoloji uygulanana sistemlere artı avantajlar sağlamaktadır. Hayatı kolaylaştıran pek çok sistem ve uygulama ortaya çıkmış bulunmaktadır. Bunların günlük yaşantıya etkileri çok büyük avantajlar halinde yansımaktadır. İnternet üzerinden yapılan online alışverişler, zaman içerisinde farklı şifreleme sistemleri ile gerçekleşmeye başlanmıştır.

Alışveriş güvenliğini sağlamak açısından birçok önemli yöntem bulunmaktadır. İnternet üzerinden alışveriş işlemi gerçekleştirmek için kredi kartı, kapıda ödeme sistemi, havale sistemi dışında pek çok yöntem bulunmaktadır. Bunların en büyük özelliklerle kullanıcılara doğru hitap edebilen, karlı ve güvenli bir alışveriş gerçekleştirmeyi sağlayabilen örneklerinden biri olan jeton kart çok yeni olmasına rağmen kısa zamanda güvenli hizmeti ile çok fazla ölçüde tercih edilmektedir.

Kullanım alanları ve sistemin işleyişi!

Kredi kartı gibi ön ödemeli alışveriş kartlarından olan jeton card kullanıcılarına büyük ölçüde güvenli alışveriş ödemesi hizmeti vermektedir. Alışverişin en güvenli şekilde gerçekleşmesine yardımcı olan sanal kart, pin kodu ve cvv numarasından oluşmaktadır. Daha kolay ve pratik yollarla alışveriş gerçekleştirmeyi sağlayan sanal kart, güvenli alışveriş gerçekleştirebilmenin en kolay yolunu sunmaktadır. 0 oranında şüphesiz ve güvenli bir alışveriş ödeme hizmeti sunan sistem, çok hızlı ve kolay alışveriş gerçekleştirme imkânı sağlamaktadır. Sistem kullanım aşamaları, resmi site üzerinden satın alınan kart işlemleri ile gerçekleştirilmektedir. Kullanımı kolay ve pratik olması tercih edilebilir olmasını arttırmaktadır.

Güvenli alıveriş için sahip olmak çok kolay!

Resmi web sitesi üzerinden 7/24 güvenli ulaşım sağlayarak, müşteri hizmetlerinden ve ya iletişim numaralarından irtibata geçilerek temin edilebilmektedir. Çok düşük oranlı komisyonlar ile jeton bozdurma imkânı sunan sistem, alışverişin en keyifli ve en hızlı şekilde tamamlanmasını sağlamaktadır. Kullanıcılarına Euro para birimi üzerinden satın alma hizmeti sunmaktadır. Güncel kur değerlerinde anlık olarak hesaplanma gerçekleştirilen site, tercih eden müşterilerine anlık kur değerleri üzerinden hesaplama işlemi gerçekleştirmektedir.

Kur’un düşük veya yüksek olması kartı TL değerinin artması veya azalmasında rol oynamamaktadır. Bu durum tercih edilebilir yanını yükseltmektedir. Alışveriş yaparken herhangi bir kesintiye uğramamak, güvenli alışveriş gerçekleştirme hizmeti almak isteyen kullanıcıların rahatlıkla tercih edebileceği bir sistem olmaktadır.

Nasıl Satın Alınır?

Satın alam işlemi oldukça çok kolaydır sağ alt köşede canlı destek tıklayarak temsilcilerle iletişime geçin fiyat listesi talebinde bulunun sonrasında almak istediğiniz miktarı belirtin ve ülkenizin para birimiyle karşılığını ödeyerek temsilciye bilgi verin temsilci kontrollerini sağlayarak kodunuzu size iletecektir anlaşmalı platformlarda kullanabilirsiniz.