+90 533 792 5521

info@paykasacardal.com

Top

Paykasa Satın Al

Satın almak hiç bu kadar kolay olmamıştı bir kaç adımda ve bir dakikada satın alma!

Paykasa Satın Al

Gün geçtikçe kullanıcı artan paykasa sanal ortamda güvenilir alışveriş yapmanızı sağlamaktadır yeni kullanıcılar için paykasa satın al işlemi merak konusudur alında bu işlem oldukça kolaydır toplamda üç adımdan oluşmaktadır  toplamda bir dakika süren bu işlemi aşağıdaki adımları takip ederek satın alabilirsiniz satın alma işlemi dışında satın alırken nelere dikkat etmenize de değineceğiz.

canlı destek

Canlı Destek

İlk adım olarak sağ alt köşede canlı destek bölümünde ad soyad e-mail ve telefon bilgilerini doldurarak müşteri temsilcimizle iletişime geçin temsilcimizden paykasa fiyatlarını talep edin.

Ödeme

Güvenli Ödeme

İkinci adımda almak istediğiniz miktarı satış temsilcisine bildirin ve anlaşmalı olduğunuz banka bilgilerini temsilciden talep ederek anlaşmalı bankaya güvenle ödemeyi gerçekleştirin.

Kart

Kartınız Hazır

Üçüncü adımda ödemeyi yaptıktan sonra müşteri temsilcisini bilgilendirin temsilci kontrollerini sağlayarak 16 haneli pin kodunuzu iletecektir artık alışverişlerinizi güvenle yapabilirsiniz.

Paykasa Satın Alma İşleminde Dikkat Edilmesi Gerekenler!

Paykasa satın alma işlemi yukarıdaki kadar kolaydır ama satın alama işlemi yaparken dikkat etmeniz gereken unsurlar vardır ve şu şekildedir alım yapacağınız firma ve web sitenin güvenilir olması SSL, diğer güvenlik sertifikalarına ve mesafeli satış hakkına sahip olmalıdır alım işlemi bir ile iki dakikadan uzun sürmemelidir gelişen teknoloji ne kadar hayatımız kolaylaştırsa’da kötü niyetli kullanmayı amaçlayan insanlarda olmaktadır site ve içerikleri kopyalarak insanların hakkını gasp etmektelerdir sanal kart sektöründe satış yapan firmalar genellikle arama motorlarına oldukça hakimlerdir firmalara organik aramalar yaparak ulaşabilirsiniz.

Satış öncesi ve satış sonrası firmamız müşterilerine destek vermektedir temsilcilerimiz sizlere 7 gün 24 saat destek hizmeti vermektedir aklınıza takın tüm sorularınızı müşteri temsilcilerimize yönetebilirsiniz. Daimi olan müşterilerimize haftalık indirim ve bonus kampanyamız mevcuttur mobil uygulamalarımızı indirerek bonus puanlarınızı hesabınızda kolayca görebilirsiniz dilediğiniz zaman bonus paykasalarınızı kullanabilirsiniz.