+90 533 792 5521

info@paykasacardal.com

Top

Paykwik

Yeni bir sanal kart olmasına rağmen sanal kartlar arasında son zamanlarda en çok tercih edilen sanal kart diyebiliriz.

Paykwik Kart

PaykwikPaykwik kart avantajları nelerdir? Dünya’da sanal alışverişe olan ilgilinin gün geçtikçe artması, beraberinde ödeme konusundaki güvensizliği ve dolayısıyla güvenilir ödeme sistemlerine olan ihtiyacı arttırıyor. Bu ihtiyacı en etkili şekilde karşılayan sistemlerden biri ise kuşkusuz payk wik. Birçok kullanıcı, yeni sistemler arasında yer almasından dolayı neden paykwik kullanmalıyım diye kendine sorabilir. Buna en mantıklı cevap olarak, kartta her kullanıcıya özel 19 haneli bir pin kodu bulunması ve kartın yalnızca tek kullanımlık olması verilebilir. Bir ödeme sistemi olan fakat kredi ya da banka kartında olduğu gibi müşterinin bilgilerini paylaşmasına ihtiyaç duymayan payk wik kartın en iyi yanlarından biri ise, karta yüklenilen kadar paranın kullanılabilmesi. Bu da kullanıcının gereksiz harcamalardan kaçındığı ve her ne olursa olsun sanal ortamda tüm parasını tehlikeye atmadığı anlamına geliyor.

Hem alışveriş hem de ücretli online oyun sitelerinde kullanılan payk wik kart, şu anda dünya çapında birçok web sitede kullanıma açılmış durumda. Bunun sebebi ise kartın en güvenilir ön ödeme sistemi olmasından kaynaklanıyor. Kartın tek kullanımlık olması, internet dolandırıcılığına karşın güvenli alışveriş imkânı sunması, kolayca satın alınabilmesi, bonus verilmesi, istenildiği zaman kartın nakit paraya çevrilebilmesi gibi özellikleri ise neden paykwik kart sorusuna verilebilecek en iyi cevaplar arasındadır.

Alışveriş siteleri kadar artık online oyun sitelerinin de ne kadar ilgi gördüğü düşünülürse, payk wik kartının kullanımının günden güne artması şaşırtıcı bir durum değil. Özellikle oyun siteleri kurumsal alışveriş sitelerine kıyasla daha az güven verici olduğu için, bilhassa bu sitelerde ön ödeme sistemlerinin kullanılması öneriliyor. Böylece kayıt işlemi sırasında kimlik numarası, isim soy isim, adres gibi kişisel bilgileri vermeye gerek kalmıyor. Sonuç olarak interneti sıkça kullanan ve aktif olarak alıveriş yapan kişilerin neden pay kwik sorusunu cevaplandırıp aklındaki soru işaretlerini giderdikten sonra, güvenli ve kolay alışveriş için bu karttan edinmesi gerekiyor.

2017’de Piyasaya çıkmasına rağmen gün geçtikçe kullanıcıları artıyor bir çok platform ve web sitede kullanılmaya başlanması en çok tercih edilen kart olmasını sağladı gelecek yıllarda yeni yenilikler getirerek farklılık yaratmayı düşünen finans şirketi kullanıcılarını sevindirdi diğer kartlar gibi bir kaç yıl sonra kapanmak yerine yeni yenilikler getirmeyi hedeflemektedir yetkililer. Euro kurundan işlem gören kart döviz kuruna göre fiyatı değişiklik gösterecektir satın alırken limiti tamamen siz belirliyorsunuz dilerseniz yüksek ve düşük limitler halinde satın alabiliyorsunuz daha fazla bilgi ve satın almak için sağ alt köşede müşteri temsilcilerimizle almak istediğiniz limiti belirterek anlaşmalı banka bilgilerini talep edip ülkenizin para birimi ile karşılığını ödeyerek müşteri temsilcilerine ödeme yaptığınızı bildirin temsilci kontrollerini sağlayıp 16 haneli pin kodunuzu gönderecektir bu kod ile alışveriş ve ödemelerinizi kolayca yapabilirsiniz güvenliğiniz açısından kodunuzu üçüncü şahıslarla paylaşmayınız.