+90 533 792 5521

info@paykasacardal.com

Top

Pidpay

2017 Yılının yeni sanal kartı kullanım kolaylı aynı zamanda en uygun fiyat garantisi ile sizlerle.

Pidpay Kart

pidpayPidpay kart nedir? Günümüzde sanal ağlar ve platformlar üzerinden yapılan alışverişlerin çoğunda kişilerin kart bilgileri ve kişisel bilgileri kötü niyetli kişiler tarafından ele geçirilip; farklı amaçlar doğrultusunda kullanılabilmektedir. Bu anlamda kullanıcılarına tüm sanal alışverişlerde sınırsız güvenlik ve hızlı alışveriş imkânı tanıyan ön ödemeli bir kart sistemidir. Pid pay sayesinde dileyen herkes sanal ağlar ve platformlar üzerinden güvenli ve hızlı bir şekilde alışveriş yapabilmektedir.

Güvenilir Bir Ödeme Yöntemi midir?

Birçok ödeme yönteminin aksine pid pay kullanıcılarına sınırsız güvenlik ve özgürlük imkânı sunmaktadır. Kart sistemi hem ön ödemeli olmasından hem de kişilerin kişisel bilgileri ve kart bilgilerini barındırmaması nedeni ile oldukça güvenilir bir ödeme yöntemidir. Kart sistemi 17 handen oluşan ve dijital koruma sistemi ile korunan kodlardan oluşmakta ve alışverişler bu kart numaraları üzerinden yapılmaktadır. Bu sayede alışverişlerde kullanıcısının ismi, kişisel bilgileri, adresi ve kart bilgileri tamamen gizlenir.

Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Pidpay kart sistemi ön ödemeli bir kart sistemi olmasından dolayı; kart içerisinde ve bilgilerinde kullanıcının kişisel bilgilerini, kart ve banka bilgilerini, ismin ve iletişim adresini barındırmaz. Bu sayede kart kullanıcılarına sanal mağazalardan ve platformlar üzerinden yapacakları alışverişlerde tam bir gizlilik ve güvenlik sağlamaktadır. Bunun yanı sıra kart bilgileri dijital ortamlarda kullanılacağından dolayı devamlı olarak kart taşınmasına ihtiyaç duyulmamakta veya kartın kaybolması ya da çalınması gibi problemler ile pidpay kullanıcıları karşılaşmamaktadır.

Kart Limitleri Nelerdir?

Ön ödemeli bir kart sistemi olan pid pay’de kullanıcının istediği tutar doğrultusunda kart bilgileri kolaylıkla oluşturulabilmektedir. Yüzlerce sanal mağazada geçerli bir ödeme yöntemi olan pid pay kart sisteminde genellikle tercih edilen ve kart kullanıcılarının hizmetine sunulan para birimleri Euro şeklinde olmaktadır. Bununla birlikte kart limitleri; 10 Euro, 20 Euro, 30 Euro, 40 Euro, 50 Euro, 100 Euro, 200 Euro ve 500 Euro şeklinde belirlenmiştir. Tek bir seferde en az kart limiti kadar alışveriş imkânı sunan pid pay kart sistemi tek kullanımlık olmak ile birlikte aynı kart numarası üzerinden ikinci bir işlem yapılamamaktadır. Bu sayede kullanıcıların gizliliği ve güvenliği maksimum seviyede güvence altına alınmaktadır.

Nasıl Satın Alırım ve Bozdurma yapabilirim?

Diğer sanal kartlar gibi oldukça satın alma işlemi kolaydır sağ alt köşede bulunan canlı destek bölümünden müşteri temsilcilerine yazarak almak istediğiniz miktarı belirtip ülkenizin para birimi ile karşılığını ödeyerek satın alabilirsiniz bozdurma işlemini’de aynı şekilde sağ alt köşede canlı destek uzmanlarıyla iletişime geçerek yapabilirsiniz satın alama ve bozdurma işlemleri ortalama bir dakika sürmektedir.

Satın Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Satın alam işlemi yaparken öncelikle sitenin güvenilir olup olmadığını kontrol etmelisiniz SSL sertifikasına sahip olmalıdır sitenin içeriklerinin güncellenme sıklığına dikkat ediniz kurumsal ve vergi mükellefi olmalıdır site içeriklerini kontrol edin içerikler verdiği hizmeti anlatıyor’mu işlemlerin bir dakikadan uzun sürmemesine dikkat ediniz.